Péntek, 2024-04-26, 5:28 PM
Üdvözöllek Vendég | RSS Nyitólap | Regisztráció | Belépés
DELTA Rock Band
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
DELTA Fórum » Test category » Test forum » A DELTÁRÓL... (Itt megkérdezheted...)
A DELTÁRÓL...
DeltaDátum: Szombat, 2011-08-06, 9:42 AM | Üzenet # 1
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
cry

Váczi Laca

"...Míg nyomom a Bluest..."
 
KaticaDátum: Szombat, 2011-08-20, 10:44 PM | Üzenet # 2
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Mi bajod van? A Deltáról leginkább azok a régi barátok, ismerősök tudnak nyilatkozni, akik a zenekar tagjai voltak, valamilyen szinten közel álltak a tagokhoz esetleg dolgoztak velük. A rajongók csak azt látták, hogy milyen qrva jó fejek zenélnek és baromi jól. smile *Ööö... lehet egy kicsit közvetlenebb, könnyedebb a fórum - persze a jó ízlésen belül -, vagy maradjunk hivatalos stílusnál? *
 
DeltaDátum: Szombat, 2011-08-20, 11:02 PM | Üzenet # 3
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Katica! Ez kinek szólt?? Mert mi azért csináltuk a fórumot, h legyen helye a közvetlenségnek, úgy ahogyan azt Te is teszed... biggrin

Váczi Laca

"...Míg nyomom a Bluest..."
 
DeltaDátum: Csütörtök, 2011-08-25, 0:49 AM | Üzenet # 4
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ahoj! Katica a Net angyala! Örülök hogy látlak!...jó a kezdeményezés a rokonlelkek svédcsavaros megoldásával...talán jövőre, ha a cuccunk is olyan menő lesz vagy hasonló mint az övék, lehetne egy páros szamba.. Lehet csak én tolom ilyen messze a dolgokat, de minden előfordulhat addig is!

laca dry


Váczi Laca

"...Míg nyomom a Bluest..."
 
KaticaDátum: Csütörtök, 2011-08-25, 5:35 PM | Üzenet # 5
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Pontosan. Azért gondoltam 2012. tavaszára! Egyébként mi van, ha Nekünk nincsenek olyan jó cuccaink? Nagy ügy. Összeálltok, mindenki bedugja a magáét a magáéba, aztán hadd szóljon. :D
 
DeltaDátum: Szombat, 2011-08-27, 0:26 AM | Üzenet # 6
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Azt még nem próbáltam...
üdv
laca


Váczi Laca

"...Míg nyomom a Bluest..."
 
KaticaDátum: Szombat, 2011-09-17, 7:23 PM | Üzenet # 7
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Senkit nem érek el, ezért itt is megkérdezem, hogy a jövő héten - 24-én - mikor és hol lesz a következő buli? Fel kellene tennem a DO fórumra! Köszi a tájékoztatást!
 
YasaYDátum: Szombat, 2011-12-24, 3:16 AM | Üzenet # 8
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szaaasztok !-)
Elsődgyára is gratula és köszönet a zenekar tagjainak, hogy újra "dübörög a banda". Szerintem korosztályosan és stílusban is hiányt pótló a csapat újraéledése és az eddigi bulik hangulata is igazolta az elgondolás helyességét. Szaaaaal kezdésnek ennyi és további sok sikert a DRB-nek, egyben megragadva alkalmat mindenkinek :
[http://kepfeltoltes.hu/view/111223/996239431N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg=yellow]
YasaY
 
DELTA Fórum » Test category » Test forum » A DELTÁRÓL... (Itt megkérdezheted...)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024Ingyenes webtárhely uCoz