Kedd, 2024-04-23, 7:23 PM
Üdvözöllek Vendég | RSS Nyitólap | Regisztráció | Belépés
DELTA Rock Band
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
DELTA Fórum » Test category » Test forum » beszélgessünk... (bármi ami eszetekbe jut rólunk...)
beszélgessünk...
DeltaDátum: Csütörtök, 2011-08-04, 1:34 PM | Üzenet # 1
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Itt elmondhatjátok a véleményeteket, ötleteiteket!

Váczi Laca

"...Míg nyomom a Bluest..."
 
KaticaDátum: Szerda, 2011-08-17, 11:12 AM | Üzenet # 2
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Hírnév: 1
Állapot: Offline
1.) A regisztrált tagoknak minek ez a kód izéééé...?
2.) Nem találok vissza a főoldalra.
3.) Más bajom nincs! :D

Hozzáadva (2011-08-16, 10:42 PM)
---------------------------------------------
O.k. Vágom már! Tehát új ablakban nyílik meg a fórum oldal. Jól van, akkor már csak a kódolás idegel ki egy kicsit. Nem lehetne azt valahogy megoldani? cry

biggrin Nem vagyok ám hisztis! biggrin

Hozzáadva (2011-08-16, 10:47 PM)
---------------------------------------------
Nekem lenne ötletem! Szerintem ne hetente legyenek összejövetelek, hanem havonta. Ha hetente lenne, úgy beleesnénk abba a csapdába, hogy ellaposodna egy idő után az egész. Viszont ha havonta lenne, akkor azt mindenki nagyon várná... smile Ez persze csak az én véleményem. Magamból indulok ki, akkor biztos azt mondanám egyik héten, hogy "Á! Ma nem megyek, majd talán a jövőhéten! akkor is lesz buli!" Viszont ha havonta van, akkor egész hónapban készül rá az ember. yes

Hozzáadva (2011-08-16, 10:51 PM)
---------------------------------------------
Látom, van a főoldalon "zene helye" funkció! Nagyon király lenne, ha fórumozás közben szólna onnan valami jó kis rádió. Vagy valamilyen zene. up

Hozzáadva (2011-08-16, 11:49 PM)
---------------------------------------------
Azt írja, hogy ma 2 üzenetem volt. dont Szerintem ezzel együtt 6.

Hozzáadva (2011-08-17, 11:12 Am)
---------------------------------------------
Csinálhatnátok egy "mit hallgatsz most éppen?" vagy hasonló című topikot,ahova betehetnénk a youtobe-ról, amit éppen hallgatunk. smile Fúúú! Ez a kódolgatás az agyamra fog menni!

Az üzenetet módosította: Katica - Kedd, 2011-08-16, 10:39 PM
 
DeltaDátum: Szombat, 2011-08-20, 9:04 AM | Üzenet # 3
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Katica! Nagyon jó, hogy itt vagy.. mint már mondtam..hihi!
Az új ablakra sikeresen rájöttél.. ügyi vagy!!
sajnos a kódolás nem kerülhető ki, ez az ucoz rendszer sajátja.. még az aminoknak is meg kell csinálni, mindig, e ez biztosítja, hogy az oldal a Delta felügyelete alatt maradjon..:(
Az örömmel tölt el, hogy más bajod nincsen!!!
A rádió megoldható.. Találjátok ki melyiket szeretnétek!!
(személy szerint én a Juventust favorizálom, de itt nem én öntök hanem Ti!
A koncertek mennyiségét, az dönti el, hogy a zenekar milyen sűrűn kap majd lehetőséget, na és persze az idő!!! :)))

A "mit hallgatsz most" topik nagyon jól hangzik, olyannyira, hogy megyek és meg is csinálom!!

KÖSZI MINDENT! Kérlek ezután is áraz el minket az ötleteidel!! tongue cool biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


Váczi Laca

"...Míg nyomom a Bluest..."
 
KaticaDátum: Szombat, 2011-08-20, 11:01 PM | Üzenet # 4
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Jól van, semmi gond. Megszokjuk. Mindent meg lehet szokni. smile A rádió jó lenne, ahol sok jó zene szól. Legyen Juventus, mindegy. Csak szóljon.
Ne aggódj Laca, ha lesz ötletem, azonnal megírom. biggrin Most viszont elbúcsúzom egy ideig... mert nagyon elfoglalt vagyok ebben a hónapban. Azért ha tudok időt szakítani, benézek és elolvasom a rengeteg üzenetet, amit a többiek írnak! További szép estét mindenkinek! smile

Hozzáadva (2011-08-20, 10:36 PM)
---------------------------------------------
Őrmester lettem? WOOOW! smile

Hozzáadva (2011-08-20, 11:01 PM)
---------------------------------------------
Bocsi, de van még egy gondom. Ha lehet, ezt tényleg meg kellene oldani.
Szóval... ha valaki benéz ide, tök idegen, ráklikkel bármelyik fórumozó nickjére, nos ő minden adatunkat lát. Nem lehetett úgy regisztrálni, hogy pl. a születési évünk, vagy lakhelyünk ne lenne kitöltve. Ez az adatvédelmi törvénynek is ellentmond, ami engem nem zavar, de eléggé kényes, mondhatnám, talán ez lehet az oka annak, hogy kevesen regisztrálnak. Tényleg nem szólok többet, nem keresek hibát. love

 
DeltaDátum: Szombat, 2011-08-20, 11:08 PM | Üzenet # 5
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
MEGOLDVA!!! KERESS CSAK.. ÉS HA TALÁLSZ SZÓLJ NYUGODTAN!!! biggrin biggrin biggrin

Váczi Laca

"...Míg nyomom a Bluest..."
 
DeltaDátum: Kedd, 2011-08-23, 11:58 AM | Üzenet # 6
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Csinálunk majd demót, csak eléggé cseng bong a próbaterem,. Valami koncertből kellene feltenni, de ami van a Lalának is, azon csak valami zeneféle hallatszik, a kép pedig nyomozati szakaszban van.

Váczi Laca

"...Míg nyomom a Bluest..."
 
DeltaDátum: Kedd, 2011-08-23, 12:01 PM | Üzenet # 7
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Mit szólnátok szeptemberben egy Sport Cebtrumi bulihoz Venyimen? Elönne oda is a társaság? A környezet nagyon jó a Regős Gabi a főnök. Akár grillenzni is lehetne..

Váczi Laca

"...Míg nyomom a Bluest..."
 
KaticaDátum: Kedd, 2011-08-23, 6:34 PM | Üzenet # 8
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Olvasom a főoldalon, hogy szeptember 17-én lesz újra egy buli! Gyorsan meg is osztottam a facebookon. Remélem, ott tudok lenni, addig még annyi sok dolgom van. De azon leszek! smile
Többiek nevében nem nyilatkozom, remélem, lassan mindenki beregel és megszólalnak ők is. Így, hogy nem nyilvános már több adatunk, szerintem beregelhetnének... bár, a kódokat akkor is be kell írni. Ami azt jelenti, hogy pl. Katica néven bárki írhat, aki nincs beregelve, és hihetitek azt, hogy én írtam. Na, mindegy. smile A fotó a nevem mellett engem igazol. smile

Hozzáadva (2011-08-23, 6:34 PM)
---------------------------------------------
Hoppp! Eltűnt a szeptember 17-ei plakát! Pedig már lájkolták az oldalamon. smile

 
DeltaDátum: Szombat, 2011-08-27, 8:35 AM | Üzenet # 9
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Katica! Ne izgulj... utánozhatatlan vagy, bárki akarna a nevedben firkálni, azonnal lebukna... tongue
Amúgy meg csak reggelés után lehet a fórumba írni!
Az elveszett plakát miatt ne aggódj, napokon belül elkézül a buli hivatalos plakátja, osztahatod majd ezerrel.. biggrin biggrin biggrin


Váczi Laca

"...Míg nyomom a Bluest..."
 
KaticaDátum: Szerda, 2011-09-07, 10:55 AM | Üzenet # 10
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Mi ez a nagy csend? Nem tudjátok, hogy a facebookon miért nem látom mostanában a Gyikát? Hiányolom a lájkjait... meg az üzeneteit.
Arról azért tájékoztatnálak Benneteket, hogy a Torontáli Tibivel gyakran beszélek telefonon, és azt mondta, hogy nagyon feltöltődött a sok régi baráttal való találkozás alkalmával. Nagyon jó szívvel gondol a bulira, és nagyon készül a decemberi összejövetelre.
Én meg annak örülök, hogy a Bíró Béla telefonszámát be tudtam szerezni és összehoztam őket. Bíró Béla meglepte a Tibit, mert - abban maradtunk,hogy ő hívja fel a Tibit, hogy meglepje - felhívta. biggrin Nagy volt az öröm. Aztán sikerült a Simon Gabival is beszélnie, egy kis segítséggel az Ő számát is beszereztem. Szóval a Tori Tibiben nagyon tartja a lelket a decemberi buli lehetősége.
Mindezt csak azért írtam, hogy tudjatok róla Ti is. smile
 
Katica4630Dátum: Szombat, 2017-02-18, 8:20 PM | Üzenet # 11
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
<_<  Elég nehézkesen tudtam belépni. Konkrétan... újra kellett regelnem. 

Hozzáadva (2014-06-24, 12:45 PM)
---------------------------------------------

Közlegény lettem. :(

Hozzáadva (2017-02-18, 8:20 PM)
---------------------------------------------
Na, tessék! Most akkor mi vagyok én? Újonc, közlegény, vagy őrmester? :v

 
DELTA Fórum » Test category » Test forum » beszélgessünk... (bármi ami eszetekbe jut rólunk...)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright MyCorp © 2024Ingyenes webtárhely uCoz